ikona lokalizacji

(Twój StartUp) Aleja Tadeusza Rejtana 20A 35-310, Rzeszów, Polska

ikona telefonu

+48 607 140 440

ikona poczty email

biuro@whiteberg.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie i akceptujesz politykę prywatności Whiteberg zrzeszającej adwokatów Rzeszów. Firma Whiteberg Obsługa prawna i podatkowa biznesu na stronie internetowej swojej kancelarii Rzeszów wykorzystuje ciasteczka, aby móc zapewnić użytkownikom lepsze doświadczenia poprzez dostosowanie zawartości strony do ich indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Whiteberg Obsługa prawna i podatkowa Rzeszów skupia doświadczonych i wykwalifikowanych prawników Rzeszów, którzy udzielają kompleksowe wsparcie biznesom w obszarach, takich jak: prawo podatkowe, umowy Rzeszów, spółki Rzeszów, prawo IT, restrukturyzacja i upadłość, podatki Rzeszów i inne.

Spory sądowe i arbitrażowe

Wiemy, że postępowania sądowe i arbitrażowe wymagają znajomości branży, w której działa nasz klient. Poznanie realiów funkcjonowania danego przedsiębiorstwa, doświadczenie prawne, ale także determinacja i dbaniu o szczegóły, pozwalają nam odnieść sukces w sporach. Rozumiemy potrzeby klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie rzetelnie i profesjonalnie ocenić potencjalne ryzyka występujące w sprawie i w ten sposób zagwarantować możliwe najwyższe bezpieczeństwo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych negocjacji i rozmów zmierzających do ugodowego rozwiązania konfliktów oraz w zakresie skutecznego reprezentowania klientów w nieszablonowych sporach sądowych i arbitrażowych, w tym wymagających specjalistycznej wiedzy z różnych obszarów gospodarki. Zajmujemy się reprezentowaniem klientów w przedmiocie dochodzenia wszelkiego rodzaju roszczeń.

W ramach przedmiotowej praktyki zajmujemy się:

  • kompleksowym doradztwem z zakresu prowadzenia sporów sądowych i arbitrażowych, w tym prowadzimy w imieniu klientów negocjacje oraz mediacje zmierzające do ich rozwiązania na etapie przedsądowym;

  • opracowywaniem wszelkiej dokumentacji prawnej związanej z wszczęciem, obsługą i zakończeniem postępowania sądowego;

  • reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi, a także urzędami, organami administracji, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Sądem Najwyższym oraz Trybunałem Konstytucyjnym.

Nasz zespół

Skoncentrowany i multidyscyplinarny zespół prawny dopasowany do indywidualnych spraw.

portret pracownika

Radca prawny

Doradca podatkowy

Krzysztof Cyran Krzysztof Cyran
portret pracownika

Adwokat

Doradca restrukturyzacyjny

Paweł Chmieliński Paweł Chmieliński
portret pracownika

Radca prawny

Doradca podatkowy

Paweł Zasadni Paweł Zasadni

Zobacz również