ikona lokalizacji

(Twój StartUp) Aleja Tadeusza Rejtana 20A 35-310, Rzeszów, Polska

ikona telefonu

+48 607 140 440

ikona poczty email

biuro@whiteberg.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie i akceptujesz politykę prywatności Whiteberg zrzeszającej adwokatów Rzeszów. Firma Whiteberg Obsługa prawna i podatkowa biznesu na stronie internetowej swojej kancelarii Rzeszów wykorzystuje ciasteczka, aby móc zapewnić użytkownikom lepsze doświadczenia poprzez dostosowanie zawartości strony do ich indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Whiteberg Obsługa prawna i podatkowa Rzeszów skupia doświadczonych i wykwalifikowanych prawników Rzeszów, którzy udzielają kompleksowe wsparcie biznesom w obszarach, takich jak: prawo podatkowe, umowy Rzeszów, spółki Rzeszów, prawo IT, restrukturyzacja i upadłość, podatki Rzeszów i inne.

Zawsze o krok przed innymi

Wierzymy, że prawnicy powinni być kimś więcej niż tylko ekspertami w zakresie prawa: prawdziwa wartość dla naszych klientów wynika bowiem z naszej zdolności do zrozumienia ich działalności i pomagania w osiąganiu celów. Naszym zadaniem jest wykorzystanie wiedzy, doświadczenia, unikatowego know-how oraz umiejętności do wspierania rozwoju ich firm oraz niezwykłych projektów biznesowych. Dzięki temu nasi klienci mogą być kreatorami swoich sukcesów. 

Zawsze o krok przed innymi

Strategia | Redefinicja | Synergia


Naszym głównym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług prawnych oraz bycie istotną częścią sukcesu każdego klienta. Poszukujemy długoterminowych, partnerskich relacji, aby zapewnić najlepsze i kompleksowe rozwiązania ich potrzeb prawnych. Tworzymy strategię, redefiniujemy utarte rozwiązania prawne, aby zapewnić niepowtarzalny efekt będący w synergii z biznesem naszych klientów. Chcemy być o krok przed innymi, dlatego zawsze staramy się przewidywać potencjalne problemy zanim się zmaterializują. Cenimy minimalizm, zwięzłość oraz prostotę.

 

Klient jest zawsze na pierwszym miejscu.

DLACZEGO MY?

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to nasza kultura skupiania się na tym, co jest naprawdę ważne dla klienta. Priorytetem zawsze jest dostarczenie rozwiązania bezpiecznego, sprawdzonego i skutecznego.

Zawsze dążymy, aby zapewnić precyzyjną, zwięzłą przekrojową odpowiedź na wszelkiego rodzaju problemy.

Jesteśmy prawnikami od eksperckich i sprawdzonych rozwiązań w dedykowanych specjalizacjach.
Spółki, transakcje, spory, nowe technologie (IT, FinTech, crypto), regulacje bankowe i FinTech oraz podatki - to obszary prawa, które nas inspirują i motywują, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom wyspecjalizowane i kompleksowe rozwiązania prawne mające wpływ na ich strategiczne decyzje biznesowe.

Doradzamy klientom międzynarodowym i krajowym. Mieliśmy niezwykłą przyjemność pracować w polskich
i międzynarodowych firmach prawniczych. Wspieraliśmy krajowe i międzynarodowe grupy kapitałowe, zwłaszcza w sektorów budowlanego, bankowego usług płatniczych, e-commerce, FMCG, IT, inwestycyjnego, meblarskiego, medycznego, mediów i reklamy, motoryzacyjnego, obronnego, ochrony środowiska, logistycznego, pocztowego oraz transportowego.

Rozumiemy i dobrze czujemy się w biznesie, nie tylko od strony ściśle prawniczej, ale również w sferze praktycznej egzekucji. Mówimy językiem naszych klientów i zapewniamy komercyjnie przemyślane rozwiązania prawne i podatkowe.

Dążymy do tego, żeby nasi klienci byli zawsze o krok przed konkurencją.

DLACZEGO MY?
 

Dążymy do perfekcji

Nasza działalność została niejednokrotnie dostrzeżona i wyróżniona w Polsce i poza jej granicami. Pragmatyczne, skrupulatne i precyzyjne podejście do problemów naszych klientów jest potwierdzeniem tego, iż dążenie do perfekcji jest z korzyścią dla nich. Chcemy wyprzedać trendy, przekraczać granicę oraz z entuzjazmem, który nas inspiruje, wspierać naszych klientów. Wierzymy, iż najlepsi i najbardziej wymagający klienci umożliwiają osiągnięcie niecodziennych rezultatów.

“Krzysztof Cyran is on top of things. He asks the right questions and he asks them clearly. He has a clear understanding of the value of legal advice and puts his resources to good use. It is always fun working with him.” LEGAL 500: GC Powerlist

graficzne wyróżnienie firmy graficzne wyróżnienie firmy

Zobacz również