ikona lokalizacji

(Twój StartUp) Aleja Tadeusza Rejtana 20A 35-310, Rzeszów, Polska

ikona telefonu

+48 607 140 440

ikona poczty email

biuro@whiteberg.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie i akceptujesz politykę prywatności Whiteberg zrzeszającej adwokatów Rzeszów. Firma Whiteberg Obsługa prawna i podatkowa biznesu na stronie internetowej swojej kancelarii Rzeszów wykorzystuje ciasteczka, aby móc zapewnić użytkownikom lepsze doświadczenia poprzez dostosowanie zawartości strony do ich indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Whiteberg Obsługa prawna i podatkowa Rzeszów skupia doświadczonych i wykwalifikowanych prawników Rzeszów, którzy udzielają kompleksowe wsparcie biznesom w obszarach, takich jak: prawo podatkowe, umowy Rzeszów, spółki Rzeszów, prawo IT, restrukturyzacja i upadłość, podatki Rzeszów i inne.
Krzysztof Cyran

Krzysztof Cyran

Radca prawny

Doradca podatkowy

ikona telefonu

+48 607 140 440

Wykształcenie

Studia doktoranckie

Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie

Finanse i rachunkowość

Szkoła Główna Handlowa

Aplikacja radcowska

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie

LLM IN INTERNATIONAL COMMERCIAL LAW

Akademia L. Koźmińskiego w Warszawie

Prawo

Uniwersytet Rzeszowski

Języki

Angielski

Polski

Krzysztof Cyran jest radcą prawnym oraz doradcą podatkowym specjalizującym się w prawie spółek handlowych, prawie transakcyjnym, nowych technologii oraz kwestiach regulacyjnych.

Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte we współpracy z podmiotami z wielu sektorów gospodarki, m.in. budowlanego, bankowego, e-commerce, FMCG, FinTech, IT, meblarskiego, medycznego, motoryzacyjnego, obronnego, ochrony środowiska, pocztowego oraz transportowego.

Brał udział w wielu projektach dotyczących prawa nowych technologii, restrukturyzacji spółek kapitałowych, transakcji fuzji i przejęć (M&A) oraz licznych postępowaniach sądowych z zakresu sporów korporacyjnych, zwalczania nieuczciwej konkurencji, a także związanych z procesem inwestycyjnym budowy nieruchomości.

Doradzał przedsiębiorcom w sprawach mających związek z zarządzaniem spółkami kapitałowymi, w tym w przedmiocie wdrażania zasad ładu korporacyjnego (corporate governance), oraz uczestniczył w pracach zespołów transakcyjnych prowadzących due diligence spółek kapitałowych.

Opracowywał i analizował liczne umowy inwestycyjne, umowy dystrybucyjne zarówno dotyczące sektora elektronicznego, nowych technologii, jak i FMCG. Pomagał wdrożyć liczne systemy informatyczne w przedsiębiorstwach, w tym za zakresu usług płatniczych, oraz doradzał podczas negocjacji wielu umów z zakresu dostarczania usług elektronicznych i informatycznych, a także w zakresie umów licencyjnych, w tym na oprogramowanie komputerowe i nowatorskie urządzenia medyczne.

Brał również udział w zakresie transakcji na rynku nieruchomości, w tym podczas sporządzania badań due diligence nieruchomości, oraz w przedmiocie sporządzania i negocjacji umów najmu wielkopowierzchniowych lokali komercyjnych.

Wiedzę i doświadczenie zdobywał w korporacjach oraz kancelariach o statusie ogólnopolskim i międzynarodowym.

Autor licznych publikacji i komentarzy eksperckich publikowanych na łamach prasy, m.in. Dziennika Gazety Prawnej, Pulsu Biznesu, Puls Innowacji, Gazety Wyborczej, Fakty Magazyn Gospodarczy, Polskim Przemyśle oraz na portalach branżowych takich jak money.pl, eGospodarka.pl, forumbiznesu.pl i prtl.pl.

Jest prawnikiem wyróżnionym w krajowych i międzynarodowych rankingach prawnych: LEGAL 500: GC Powerlist oraz RISING STARS: Prawnicy – liderzy jutra.