ikona lokalizacji

(Twój StartUp) Aleja Tadeusza Rejtana 20A 35-310, Rzeszów, Polska

ikona telefonu

+48 607 140 440

ikona poczty email

biuro@whiteberg.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie i akceptujesz politykę prywatności Whiteberg zrzeszającej adwokatów Rzeszów. Firma Whiteberg Obsługa prawna i podatkowa biznesu na stronie internetowej swojej kancelarii Rzeszów wykorzystuje ciasteczka, aby móc zapewnić użytkownikom lepsze doświadczenia poprzez dostosowanie zawartości strony do ich indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Whiteberg Obsługa prawna i podatkowa Rzeszów skupia doświadczonych i wykwalifikowanych prawników Rzeszów, którzy udzielają kompleksowe wsparcie biznesom w obszarach, takich jak: prawo podatkowe, umowy Rzeszów, spółki Rzeszów, prawo IT, restrukturyzacja i upadłość, podatki Rzeszów i inne.
Paweł Zasadni

Paweł Zasadni

Radca prawny

Doradca podatkowy

ikona telefonu

+48 607 140 440

Wykształcenie

Aplikacja radcowska

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Kielcach

Prawo

Uniwersytet Rzeszowski

Języki

Angielski

Polski

Paweł Zasadni jest radcą prawnym oraz doradcą podatkowym. Specjalizuje się w sporach sądowych, obsłudze spółek sektora nieruchomości oraz podatkach.

Doradzał przedsiębiorcom w ramach tworzenia i nadzorowania zmian korporacyjnych w spółkach kapitałowych, w tym wdrażał politykę corporate governance w przedsiębiorstwach. Miał przyjemność negocjować liczne umowy związane z zakupem i zbywaniem nieruchomości oraz najmu wielkopowierzchniowego.

Brał udział w licznych projektach związanych ze skomplikowanymi sporami sądowymi. Uczestniczył także w projektach międzynarodowych związanych z kwestiami podatkowymi, w również dotyczącymi ustalania cen transferowych i dokumentacji z nią związanymi.

Jego doświadczenie obejmuje doradztwo prawne na rzecz klientów z wielu sektorów gospodarki, takich jak sektor technologiczny, chemiczny, technologiczny, czy e-commerce.

Doradzał zarówno przy wewnętrznych restrukturyzacjach, jak również przy nabywaniu spółek i zorganizowanych części przedsiębiorstwa.